Top Tio Final Oldtimers Söndag

Uppdaterad: 2010-03-21   15:17Hämta nya sidor automatiskt

Resultat


Resultat | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad

TABELL
PlacSpelareSVOFSlagP
1Tommy Blixt1081130717
2Bernice Thors1081132617
3Jan Lindström1052333412
4Kenth Björk1050534410
5Leif Andersson102084144
6Conny Blomqvist1000104350

MATCHER
Kenth Björk-Bernice Thors37-34
Leif Andersson-Jan Lindström48-33
Tommy Blixt-Conny Blomqvist33-40
Jan Lindström-Kenth Björk34-37
Bernice Thors-Tommy Blixt27-30
Conny Blomqvist-Leif Andersson54-53
Tommy Blixt-Kenth Björk28-37
Conny Blomqvist-Jan Lindström42-33
Bernice Thors-Leif Andersson34-39
Kenth Björk-Conny Blomqvist31-36
Tommy Blixt-Leif Andersson32-36
Jan Lindström-Bernice Thors37-32
Leif Andersson-Kenth Björk41-29
Conny Blomqvist-Bernice Thors36-35
Jan Lindström-Tommy Blixt34-29

1Tommy Blixt
 Tommy Blixt33 30 28 32 29 15230,4
2Bernice Thors
 Bernice Thors34 27 34 32 35 16232,4
3Jan Lindström
 Jan Lindström33 34 33 37 34 17134,2
4Kenth Björk
 Kenth Björk37 37 37 31 29 17134,2
5Leif Andersson
 Leif Andersson48 53 39 36 41 21743,4
6Conny Blomqvist
 Conny Blomqvist40 54 42 36 36 20841,6


Resultat | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad

Denna tävling hanteras av Bangolf Arena version 0.9.39