Svenska Cupen på EB, MunktellArenan


Grupp A | Grupp B | Grupp C | Grupp D | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad

Rak lista

Plac Namn Nr Lag  V1  V2  V3  V4 Snitt Tot Diff
1 Alexander Njord 201 Gullbergsbro BGK Lag 1 20 20 20 19 19,8 79 1
2 Peter Samuelsson 319 Uppsala BGK Lag 1 19 20 21 21 20,3 81 2
Johan Rydberg 107 Olofströms BGK 20 19 21 21 20,3 81 2
4 Magnus Westerberg 203 Tyresö BGK Lag 1 20 19 22 20 20,3 81 3
5 Rasmus Bergqvist 419 Skoghalls BGK 19 21 21 21 20,5 82 2
6 Fredrik Wallin 121 Olofströms BGK 21 23 19 19 20,5 82 4
7 Alexander Dahlstedt 116 Tantogårdens BGK Lag 1 20 20 21 22 20,8 83 2
8 Jennifer Göransson 111 Tantogårdens BGK Lag 1 19 20 20 24 20,8 83 5
9 Krister Magnusson 223 Tyresö BGK Lag 1 19 24 21 19 20,8 83 5
Karin Olsson 301 Uppsala BGK Lag 1 24 19 19 21 20,8 83 5
11 Robert Gustavsson 202 Örebro Lag 2 23 20 22 20 21,3 85 3
12 Jon Björklund 321 Tantogårdens BGK Lag 2 24 20 21 20 21,3 85 4
13 Linda Lundberg 403 Gullbergsbro BGK Lag 2 19 23 23 20 21,3 85 4
14 Christian Olsson 427 Haga BGK 19 25 19 22 21,3 85 6
15 Jonathan Lindoff 307 Uppsala BGK Lag 1 21 21 20 24 21,5 86 4
16 James Lindström 106 Tantogårdens BGK Lag 1 23 23 19 21 21,5 86 4
17 Patrik Eliasson 213 Tyresö BGK Lag 1 24 19 21 22 21,5 86 5
18 Simon Levander 118 Södertälje BGK 21 22 23 21 21,8 87 2
Andreas Ekängen 407 Skoghalls BGK 21 23 22 21 21,8 87 2
Dan Trulsson 325 Uppsala BGK Lag 1 21 22 23 21 21,8 87 2
21 Andreas Carlsson 216 Gullbergsbro BGK Lag 1 22 20 23 22 21,8 87 3
22 Robin Andersson 204 Mosås BGK 20 23 21 23 21,8 87 3
23 Jonathan Arab-Ekman 302 BGK Jönköping 24 22 19 22 21,8 87 5
24 Peter Nordin 408 Sundsvalls BGK 24 19 24 20 21,8 87 5
25 Fredrik Tagesson 102 Olofströms BGK 25 20 19 23 21,8 87 6
26 Anders Hedlund 114 Eskilstuna BGK Lag 1 21 22 22 23 22,0 88 2
27 Patrik Nässelqvist 207 Örebro Lag 2 21 23 22 23 22,3 89 2
Anders Görlin 104 Eskilstuna BGK Lag 1 23 21 22 23 22,3 89 2
29 Gustav Ribbholm 105 Köpings BGK 24 21 21 23 22,3 89 3
30 Mikael Karlsson 310 Tyresö BGK Lag 2 23 23 22 22 22,5 90 1
31 Patrik Wass 410 Haga BGK 20 25 23 22 22,5 90 5
Johan Carlsson 416 Haga BGK 23 24 19 24 22,5 90 5
33 Håkan Robertsson 209 Mosås BGK 21 24 25 20 22,5 90 5
34 Kosti Salonen 101 Tantogårdens BGK Lag 1 24 20 21 26 22,8 91 6
35 Stefan Viberg 322 Tyresö BGK Lag 2 23 24 22 23 23,0 92 2
Tomas Sennerby 421 Gullbergsbro BGK Lag 2 24 22 23 23 23,0 92 2
37 Jens Bergström 220 Askims BGK 23 25 22 22 23,0 92 3
38 Daniel Ågren 113 Södertälje BGK 26 23 21 22 23,0 92 5
Anders Roswall 222 Örebro Lag 2 21 22 26 23 23,0 92 5
40 Jan Lindvall 214 Mosås BGK 21 27 21 23 23,0 92 6
41 Peter Söderlund 425 Sundsvalls BGK 24 22 25 22 23,3 93 3
42 Johanna Lindoff 317 Uppsala BGK Lag 2 25 21 23 24 23,3 93 4
43 Bror Wallén 109 Eskilstuna BGK Lag 1 20 25 24 24 23,3 93 5
44 Laura Fogh Henriksen 303 Tantogårdens BGK Lag 2 19 27 26 21 23,3 93 8
45 Göran Widlert 308 BGK Jönköping 25 24 23 22 23,5 94 3
46 Jonathan Rydberg 117 Olofströms BGK 21 25 23 25 23,5 94 4
Marcus Ljungblad 413 Skoghalls BGK 25 25 23 21 23,5 94 4
48 Bernt Gustavsson 103 Södertälje BGK 26 23 24 22 23,8 95 4
49 Thomas Öberg 108 Södertälje BGK 23 26 24 23 24,0 96 3
50 Jonas Gustafsson 326 BGK Jönköping 23 26 22 25 24,0 96 4
51 Tim Gustafsson 219 Mosås BGK 21 26 25 24 24,0 96 5
52 Marielle Svensson 320 BGK Jönköping 24 24 27 21 24,0 96 6
53 Eric Bohlin 313 Uppsala BGK Lag 1 23 29 22 22 24,0 96 7
54 Stefan Wigö 123 Eskilstuna BGK Lag 1 24 25 24 24 24,3 97 1
55 Linus Elek 211 Gullbergsbro BGK Lag 1 22 27 26 22 24,3 97 5
56 Jan Strandberg 309 Tantogårdens BGK Lag 2 25 20 26 26 24,3 97 6
57 Eddie Söderlund 402 Sundsvalls BGK 20 28 25 24 24,3 97 8
58 Gunnar Bengtsson 215 Askims BGK 23 23 23 29 24,5 98 6
59 Roger Njord 426 Gullbergsbro BGK Lag 2 28 23 26 21 24,5 98 7
60 Reinhold Nietsch 119 Eskilstuna BGK Lag 1 25 23 25 26 24,8 99 3
61 Pirkko Maaninka 428 Eskilstuna BGK Lag 2 27 21 26 25 24,8 99 6
Kari Hakala 415 Gullbergsbro BGK Lag 2 24 23 23 29 24,8 99 6
63 Nicklas Karlsson 404 Haga BGK 28 22 22 28 25,0 100 6
64 Rolf Strandberg 417 Eskilstuna BGK Lag 2 29 24 24 24 25,3 101 5
65 Filip Björklund 315 Tantogårdens BGK Lag 2 28 25 22 26 25,3 101 6
66 Anders Lönnkvist 210 Askims BGK 26 22 24 29 25,3 101 7
67 Per Einan 124 Köpings BGK 32 22 23 24 25,3 101 10
68 Oskar Einan 115 Köpings BGK 19 30 25 27 25,3 101 11
69 Love Svensson 323 Uppsala BGK Lag 2 23 27 29 23 25,5 102 6
70 Bengt Neuman 414 Sundsvalls BGK 26 26 27 24 25,8 103 3
71 Eva Prennfors 405 Eskilstuna BGK Lag 2 28 24 30 21 25,8 103 9
72 Filip Springfeldt 120 Köpings BGK 30 22 23 29 26,0 104 8
73 Marco Arancibia 311 Uppsala BGK Lag 2 26 26 27 26 26,3 105 1
74 Peter Elfvén 329 Uppsala BGK Lag 2 28 25 25 27 26,3 105 3
75 Christer Söderlund 218 Tyresö BGK Lag 1 26 25 29 25 26,3 105 4
76 Andreas Bjerstedt 112 Olofströms BGK 26 24 29 26 26,3 105 5
77 Julia Sjöberg 224 Mosås BGK 29 27 24 25 26,3 105 5
78 Reine Njord 409 Gullbergsbro BGK Lag 2 26 23 30 26 26,3 105 7
79 Morgan Tunmats 217 Örebro Lag 2 35 24 20 27 26,5 106 15
80 Kristina Svensson 305 Uppsala BGK Lag 2 21 25 30 32 27,0 108 11
81 Roger Svensson 316 Tyresö BGK Lag 2 19 32 28 29 27,0 108 13
82 Stefan Söderqvist 110 Köpings BGK 26 27 30 26 27,3 109 4
83 Amir El Quachani 221 Gullbergsbro BGK Lag 1 30 28 26 25 27,3 109 5
84 Birger Lindell 324 Tyresö BGK Lag 3 27 30 28 24 27,3 109 6
Lukas Larsson 206 Gullbergsbro BGK Lag 1 25 26 27 31 27,3 109 6
86 Ronny Starkenberg 208 Tyresö BGK Lag 1 23 33 24 29 27,3 109 10
87 Niclas Nobrant 422 Haga BGK 28 26 29 27 27,5 110 3
88 Emil Stille 314 BGK Jönköping 31 28 26 25 27,5 110 6
89 Morgan Munter 420 Sundsvalls BGK 31 26 30 25 28,0 112 6
90 Johan Andersson 212 Örebro Lag 2 32 30 24 27 28,3 113 8
91 Tony Widner 304 Tyresö BGK Lag 2 31 26 27 30 28,5 114 5
92 Thomas Nuhn 225 Askims BGK 28 29 27 31 28,8 115 4
93 Pauli Kuikka 205 Askims BGK 26 33 25 31 28,8 115 8
94 Peter Persson 122 Södertälje BGK 34 28 28 26 29,0 116 8
95 Christian Mellqvist 401 Skoghalls BGK 30 26 27 35 29,5 118 9
96 Carolin Svensson 306 Tyresö BGK Lag 3 31 31 25 32 29,8 119 7
97 Fredrik Mets 411 Eskilstuna BGK Lag 2 32 25 31 32 30,0 120 7
98 Patric Vestin 423 Eskilstuna BGK Lag 2 34 27 33 27 30,3 121 7
99 Ann-Catrin Borgert 418 Örebro BGK Lag 1 36 38 27 24 31,3 125 14
100 Chanette Starkenberg 312 Tyresö BGK Lag 3 38 34 28 26 31,5 126 12
101 Stefan HD Johansson 412 Örebro BGK Lag 1 39 27 31 31 32,0 128 12
102 Fredrik Dahlbäck 406 Örebro BGK Lag 1 42 30 28 28 32,0 128 14
103 Ann Sofie Lindell 318 Tyresö BGK Lag 3 28 38 38 35 34,8 139 10
104 Mattias Andersson 424 Örebro BGK Lag 1 35 40 39 29 35,8 143 11
105 Anders Annestrand 328 Tyresö BGK Lag 2         0,0 Ej till start
Erik Tiekstra 327 Tantogårdens BGK Lag 2         0,0 Ej till start


Grupp A | Grupp B | Grupp C | Grupp D | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Flest spik i rad